sotnikov.jpg"Citta di Lanciano"
Sergey Barinovimage012

 

www.harmonikas.cz
Domů
 


------------

Kontakt
Modele "Jupiter" Dnes na prodej ! Umělci
Reference
 

 

 

 


FridrichLips Friedrich Lips
Národní umělec
Profesor Ruské hudební akademii . Gnessin


V létě roku 1967 během příjmu Institute. Gnesinyh Chtěl jsem vidět, při výrobě některých závodů Bayan je. Sovětské armády . Nějak , u vchodu do továrny hlídač jsem vynechal dovnitř . Po chvíli , procházející náhodou mladý pohledný muž : "Víš , že si nenechte ujít "Pojď se mnou ! .
Tak , v kanceláři tehdejšího mladého hlavního inženýra Ginsburg ( a byl to on ), vzal naše první setkání . Blíže jsme se stali přáteli po 2 letech v průběhu mezinárodní soutěže v Klingenthalu , kde byl čestným hostem , a já jsem měl to štěstí , aby se stal vítězem . Ginzburg nadšeně hovořil o nový model Bayan " Jupiter ", které v té době vyvinula talentovaný designer
Yu Volkovitch . Brzy jsem se stal majitelem vzácné nástroje s pozoruhodnou hlasy mistr V. Vasiljev . Od té doby se mnoho let , jsem se zamilovala do " Jupiter ", se kterým jsem měl příležitost vyjádřit zvuky nejvnitřnější pocity - něco, co nemůže projít žádná slova . Nástroj splňuje všechny citové impulsy duše . Bayan Jupiter organicky spojeny v komorní hře s smyčcové a dechové nástroje , a také udržuje dynamické hospodářské soutěže na koncertech se symfonickým orchestrem .
Dnes má tradici ve vytváření vysoce - Bayan , byla uznána po celém světě , pokračuje kolektivní pokutu řemeslníci z "Jupiter ", pod vedením S. Barinov .

 

 


OlegSharovOleg Sharov
Ctěné Umělec Ruska .

Profesor petrohradské konzervatoře


Myslím, že nejlepší model " Jupiter " na světě nejlepší nástroje v této třídě a především , tebrovomu spojující levý a pravý klávesnice ve zvláštní druh zvuku, připomínající orchestrální . Zároveň , Jupiter má nenapodobitelný "ruské zvuk " absolutně nezbytné harmonikář provést lidové umění .

 

 

 

 

 


YuriShishkinYuri Shishkin
Vítěz mezinárodních soutěží


Pomocí " Jupiter " Yuri Shishkin pracuje více než 20 let. Řekl Bayan " Jupiter "je jedna z postav si umění vysoké ruských mistrů . Tento nástroj má obrovský rozsah dynamické a tónové barvy umožňuje vytvářet ve velkém měřítku obrazových děl skóre , hudební obraz . " Jupiter " odpoví sám nejjemnější pianissima , zatímco jeho moc dostatečně konkurovat symfonický orchestr . Takový univerzální multidimenzionální tento akordeon zájem o některý druh hudby : od klasické - do avant -garde .

 

 

 

 

 


SergeNaikoSergej Naiko
V roce 1979 , on  Vyhrála jsem All- unie soutěž Bayan v Novosibirsku v roce 1980 . - Mezinárodní soutěž v Klingenthal (Německo) . V roce 1996 na základě dekretu prezidenta Ruska mu byl udělen čestný titul "Ctěné umělec Ruska " . V roce 2004 , za mnoho let úspěšné práce v oblasti kultury a umění S. Niko byl udělen Řád za zásluhy o Vlasti " titul II .
Sergej Nike - zpěvačka s jasným individuálním stylu , které jsou vlastní otevřené emocionalitě , bohatství zvukové palety a intonace citlivost , virtuózní vlastnictví možnosti a prostředky, multi- akordeon . repertoár muzikant je rozsáhlý : z jejich vlastní transkripce děl viuelistov století XVI , klavesinistovHUP - osmnáctého století až po současnost skladeb Vl . Zolotarev a Sofia Gubaidulina .
Sergej Nike - přední specialista Bayan pedagogika v regionu východní Sibiře . Jako uznávaný umělec a učitel , on je neustále vyzývají, aby pracovaly v porotě různých kreativních soutěžích . Mezi jeho vítězi studenty - a vítězové regionálních, národních a mezinárodních soutěží : Sergej Borisov , Alexander Goyhman , Stanislav Laptěvů , Evgenii Uvarov , Vitaly Nemly , Eugene Skripchenko , Vladimir Sokovikov , Denis Asriev , Michail Tarasov , Jegor Gerasimov , Sergej Gavrilov , Alexander Markov, Alex Golobokov , Ruslan Antipinsky , Jurij Kononov , Anna Wartkin Čestný Umělec Nekrasov Ruska Vladimir , Alexander Kananchuk .

                      ".... S " Jupiter ", připojen na všechny mé profesní život . Vzhledem k tomu, póry Gnesinskoe studenti , když v roce 1977 jsem dostal nástroj na Factory Moskvě experimentální hudební nástroje , jejichž nástupcem je " LLC Bayan Jupiter , a stále zůstat věrný jedné a tentýž přístroj . Accord Kleymenova , spolehlivý standard mechanika nezklamal ani All- unie soutěž , ani v Klingenthalu . Jako student - se seznámil s SM Barinov , pak pracoval tuner . Okamžitě vstal velkou důvěru v něj , a po nějaké době můj nástroj byl v jeho rukou . Jemné ruce tuner , výborné uši , jemně vnímavý obrovské rozmanitosti a bohatosti zabarvení palety " Jupiter "je něco, co bylo již definováno jako průvodce - vozu s velkým písmenem . A není náhodou, že Barinov SM více než 20 let , je v čele společnosti, která vyrábí z nejlepších světových akordeonů hudební tlačítka. Ani jednou během tří desetiletí , moje harmonika byla v rukou velkých mistrů - spoluhráče Sergej Barinov a díky tomu tento nástroj ještě stále "live" na koncertním pódiu . Tam, kde hráli , jejich zvuk je moje " Jupiter "je vždy nevysvětlitelně vyplňuje publikum , jeho tichý a hlasitý zvuk vždy vznešený , čistý tón nikdy nezklame. Nástroj reaguje na nejjemnějších stavu mysli a nejvášnivější impulsy . Ergonomie " Jupiter "je tak dokonalý , že vždy umožňuje koncert k udržení dobré fyzické zdraví .

" Jupiter "není hrát sám . Je třeba věřit , že by se zamilovat jednou pro celý život, pokud chcete , je třeba je "master" (a to není okamžitě - " Jupiter ", slabý nemá rád ). Přesto v této velmi perzistentní věrnost a láska se rodí pravda bayannoe umění .... "

Sergej Nike ,

vítěz All- unie a mezinárodních soutěží ,

Ctěné Umělec z Ruska , profesor, vítěz Silver Disc " Moskva

Festival " Bayan a Bayanists , majitel Medaile za zásluhy pro Vlast " stupeň II .   

 

 


YurSidorovYuri Sidorov
Ctěné Umělec Ruska
Profesor PAM je. Gnessin
Vítěz mezinárodní soutěže

Bayan Jupiter a koncertní umělec pro hudební svět jako celek za posledních 30 let a • jsou neoddělitelné. Vzhled vážného hudebníka , který je schopen zprostředkovat jemné "hnutí" duše je nemyslitelná bez této citlivé a soucitný " přítel " . Není divu, že básník akordeon Ivan Jakovlevič Panitsky vybral pro jeho pozdní performing arts je " Jupiter ". Autor těchto řádků , kdykoli koncert forma odpovídá umělecký dojem z obsahu listiny související s konkrétní znak nebo tak , byl jsem často nazýván - " vlaštovka " . Jsem si jist, že limit zlepšení Bayan " Jupiter "a hrát na něm - ne proto, že pohyb směrem k ideálu zvuku iniciuje umělecké z nich a naopak. Všichni mistři Jubilejní gratulujeme a přejeme Vám zdraví a prosperity !

 

MaxBonneyMax Bonney ( Francie )
Profesor Národní konzervatoře v Paříži


Narodil se v roce 1957. Vystudoval střední školu hudby a divadla v Hannoveru (Prof. E. Moser ) a absolvent RAM. Gnesinyh ve třídě profesora F. Lips (1980) .
Po vítězství ve čtyřech mezinárodních soutěží , získal SACEM " Medaiile Orphee " v roce 1981 . Jako vítěz Menuhin nadace obdržela právo provádět pravidelně v řadě koncertů odehrává ve Francii, Maďarsku a USA . Podílí se na mezinárodní turné , mluví na prestižních koncertních sálech , jako je Carnegie Hall ( New York) a mnoho dalších v Rusku , Německu, Polsku , Finsku, Španělsku, Itálii, Dánsku , Norsku, atd.
Kromě toho , Bonnet stálým členem poroty na nejprestižnějších mezinárodních soutěžích , jako je Světový pohár , Castelfidardo , v Moskvě , Klingenthal atd.
S cílem vyvinout originální a různorodým repertoárem , hraje i na akordeon a bandoneon v různých hudebních skupin a spolupracuje s významnými skladateli .
Držitel " osvědčení o schopnosti "(osvědčení o způsobilosti ) , se připravuje budoucí učitele diplom ve speciálních centrech zřízených francouzského ministerstva kultury . Max Bonnet - profesor na Národní konzervatoře v Paříži. On získal Silver Disk " Mezinárodního festivalu " Bayan a Bayanists .

 


ElsbethMoserElzbet Moser ( Německo )
Profesor , třída akordeon / Bayan Vysoké School of Music a divadlo v Hannover ( Německo) . Emeritní profesor School of Music , Vyshey Tanin (Čína) . Přidělila nejvyšší státní vyznamenání , předložené u německého prezidenta Romana Herzoga (1997) , za to, co to je ".... neuznaný nástroj přinesl do koncertních sálů ... "

Pro mě , mé " Jupiter "je ztělesněním pokuty pocit, který mi dává příležitost jako muzikant " jít z člověka na člověka . "

 

 

 

 


AlexanderGataulinAlexander Gataullin
Vítěz mezinárodních a ruských soutěží . Předseda Nadace Friedrich Lips výkonného ředitele Mezinárodního festivalu " Bayan a Bayanists " učitel RAM . Gnessin


Odpovědnost konkurs.Idet boji o titul světového ticha bayanu.Zvenyaschaya mistr v hale .
Poslední kontrola " Jupiter . "All příležitost! odbornou porotou nejvyšší hry urovnya.Publika vzyskatelna.Nachinayu , a ... V okamžiku, kdy se publikum zamrzne .
Bylo slyšet jen dech bayana.Zvuki nástroj nalil úzkostlivě a něžně , hluboce pronikayav duši , vytváří nadpozemský pocit ... Vítězství!

 

Dostal jsem se hrát na akordeon různých firem a umělců . Jsem rád, že pokud v Reynahe ve Švýcarsku , na 50 mezinárodních soutěže "World Cup " , byl v rukou harmoniku " Jupiter " , z ruských řemeslníků , v čele Sergej Michajlovič Barinov . Nástroj umožňuje vytvářet , cítit , na výhru! Je to můj talisman . Nástroj , který se otevírá pro hudebníky a posluchače nové obzory pro múzických umění , nejvyšší profesionalitu , smysl pro svět !

 

 


AlexeiPeresidliyAleksey Peresidly
Vítěz mezinárodní soutěže


" Jupiter " jeden z nejvíce harmonického nástroje ve vesmíru . Jeho kosmické zvuky raschiplyaet atomů a proniká do nejodlehlejších míst v naší galaxii .
Nejvyšší kvalita " Jupiter ", mi umožňuje přehrávat hudbu , z nichž mnozí jen sní .
A jsem ráda, že to je v Rusku , je továrna " Jupiter " , vytvářet hudební nástroje mezinárodní úrovni .

 

 

 

 


MikaVaurunenMika Vayrynen ( Finsko )
Ctěná harmonikář
Doktor hudebních věd
Učitel ( Academy. Sibelius , odborné školy Lahti )
Vítěz mezinárodních soutěží

Když jsem poprvé slyšel nádherný zvuk akordeonu " Jupiter ", v roce 1970 , můj velký sen a bylo získání tohoto nástroje . Po deseti letech čekání , můj sen se splnil . Od té doby se můj " Jupiter "je vždy se mnou v různých situacích vazhnyz mé kariéry . V akordeon " Jupiter ", kombinuje naprosto jedinečné vlastnosti cestu hudba a mechanické a ergonomické řešení. Mihanicheskaya část nástroj pracuje tiše , přesně a spolehlivě . Rozsáhlá dynamika a bohatství zabarvení umožňuje přehrát jakýkoli hudební , od jednoduchých lidových písní až po velké koncerty . Vynikající ergonomie nástroje snižuje tělesnou zátěž o organizaci hudebník . Dovedu srdečně doporučit koupi harmoniku " Jupiter " .

 


ChristineBonneyChristina Bonney ( Francie )
Vítěz mezinárodní
Soutěže

Vážení ředitel !
Jak víte , v červenci loňského roku jsem se stal obětí krádeže . I ukradl spoustu cenných věcí a můj nástroj, který byl pro mě skoro smysl celý můj život . Díky vám a všem svým přátelům jsem pořád doufám ...

Dnes , s akvizicí této nádherné nástroje opět získali radost a velkou radost .
nový nástroj představuje nový začátek pro mě .
Její krásu a bohatost zvuku , dotkni se mě hluboce a jsem si jist , že bude velvyslancem hudební dokonalosti.
Děkujeme vám za vaši práci .
Pepedayme mé pozdravy a upřímné gratulace k vašemu nádherný týmu.
S pozdravem , Christine Bonney .

 


AlexanderSevastianAlexander Sevastian ( Kanada - Rusko)
Vítěz mezinárodních soutěží


Během jeho třicetiletou historii " Jupiter ", získal srdce fanoušků Bajan umění. Tento nástroj má své unikátní , neopakovatelný zvuk. " Jupiter " je podmíněno zavedením jakéhokoli tvaru koule , je schopen zprostředkovat velmi odlišné spektrum pocitů a emocí - od pochmurných až vznešené lyrismu - neomezené nezkrotné radosti . Hlasy nástroje jsou různé šlechtické Velvet zvuk. Špičková kvalita naklepli jazyky a rezonátorů šperky výroby lze dosáhnout bohatství zvuku a zabarvení jednoty ve všech rejstřících . Progresivní mechanika umožňuje zapomenout na technologické překážky narazil v průběhu realizace . Vzhledem k těmto výhodám " Jupiter "je zaslouženě populární s domácími a zahraničními umělci . U vah, na úrovni - o budoucnosti umění Bajan .

 

 


Petruk2Nikolaj  Petruk (Česká republika)
Vítěz mezinárodních soutěží a festivaly , pedagog.

Zástupce společnosti " OOO Bajan Jupiter "  ve  střední Evropě .

 

" .. do 5 let , české hlasy   fabriky Harmonikas    nepodařilo se nalézt uplatnění  pevné  v Itálie  a Německo. V těchto  nástrojí ne znělí spravně hlasy ...  ale díky  S. Barinovovi a  dělníkům tovarny JUPITER   náš,Český  akord hlasů  zni perfektně!!!  Trvalo to šest měsíců společné práce . SRO „Bajan Jupiter“  Sergeje Barinova a její zaměstnanci jsou  "Velká síla "! Díky  od  České a Slovenské Republiky ,   a celé střední Evropě za tento nádherný nástroj ve všech směrech ! "

 

 

 

 


Během posledních 5-10 roky došlo ke značnému nárůstu zájmu o odborné vzdělávání hrát na akordeon děti . Jedním z prvních , kteří vážně přiblížil tento problém , byl vynikající hudebník , harmonikář Joseph Purits . Jsou vyvinuty a Purutc2schválila zvláštní způsob přípravy a vzdělávání malých Bayan . Přirozeně Purutc1je třeba v malé nástroje. Jak cherezvuchayno náročné , že to zní , když Purits Joseph si vybral pro sebe akordeon značky " Jupiter " .


Bezhlučné mechaniky, odrůda je vždy individuální zvuky , krásný design Všechny tyto vlastnosti moderního " Jupiter " , by měl podle jeho názoru mají dítě a tlačítko harmoniky . Koneckonců , může excelence přinesla jen za určitých podmínek , z nichž jeden je kvalitativní nástroj.
A konečně , Bayan " Jupiter ", v posledních letech , menší bratři : 3- hlas " Jupiter - Junior (v rozmezí - 55 pravé , 50 vlevo) a 4- hlas " Jupiter ", se ve stejném rozmezí . Mistrů byl v malém prostoru se všemi duše dospělé " Jupiter " , mobilní , vyvážený nástroj, který splňuje nejvyšší požadavky moderní výkon.
První , kdo obdržel akordeon stala laureáty mezinárodních soutěží Joseph Purits - Junior a Katya Chilly , děti hudební školy № 77, Moskva ( třídní učitel Purits Natalya Vassilyevna ) .

 

Kontakt
Hlavní
rEKLAMA iTALIE
Bayan ''Jupiter
 

 

 

 


"Citta di Lanciano"
Jup muj Barinov

http://akordeon.czechian.net            http://lisniak.czechian.net                     

[CNW:Counter]